На Київщині збудують найбільший в Європі завод з виробництва скла

28 Декабря 2018 года
На Київщині збудують найбільший в Європі завод з виробництва скла

У Київській області наступного року розпочнеться будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу, в який буде інвестовано понад 300 млн євро.

Про це у виступі на Форумі про перспективи українсько-арабського співробітництва в Укрінформі заявив президент групи компаній "Агромата" Олександр Моляка, повідомляє кореспондент агентства.

"Інвестиція, яка буде заходити у 2019 році в Україну, - це будівництво найбільшого в Європі заводу з виробництва скла флоат-методом потужністю 600 тонн на добу. Це величезний завод, який американці будуватимуть під ключ. У 2019 році починаємо будувати. Інвестиції - понад 300 млн євро", - сказав Моляка.

Він поінформував, що є керівником проекту, а споруджуватиметься завод у Київській області .

"Поки що більше нічого не говоритиму, думаю, що через місяць американці оголосять на весь світ, що будують такий завод в Україні", - спрогнозував президент групи компаній "Агромата".

За словами Моляки, сьогодні в Україні жодний квадратний метр скла не виробляється, воно 100- відсотково імпортується, відповідно, це позначається на собівартості будівництва. Тому було ухвалено рішення побудувати такий завод в Україні.

"Я півтора року працював над цим проектом, все підписано, все йде... Цей завод буде не завтра, він будуватиметься 24 місяці, але все ж таки він у нас буде, і це дуже важливо", - акцентував Моляка.

Він спрогнозував, що спорудження заводу з виробництва скла потужністю 600 тонн на добу покриє весь наявний дефіцит, дасть поштовх розвитку будівельної галузі і знизить собівартість будівництва.

Посилання на першоджерело:
ukrinform.ua
Возврат к списку

© Вікно Центр 2016г. Киев, ул. Ялтинская, 10/14
г. Львов, ул. Стрийская, 85а
г. Днепр, ул. Д.Галицкого, 2а

Электронная почта: info@viknocenter.com.ua
Телефон:
+38 (044) 503-08-30
+38 (067) 443-23-49
Внедрено
Яндекс.Метрика
VSRT3S1_VILKA