SALAMANDER оголошує про зростання цін з 1 березня

22 Февраля 2018 года
SALAMANDER оголошує про зростання цін з 1 березня

Принагідно висловлюючи усім Вам свою безмежну подяку за плідну й приємну багаторічну співпрацю, прошу звернути Вашу увагу на наступну невідворотну інформацію з німецького та польського заводів концерну SALAMANDER.

В останньому кварталі 2017 року ми продовжували фіксувати значне зростання цін в усіх сферах нашого постачання. Наприклад, у порівнянні з минулим роком, ціна на ПВХ збільшилась на 17%, а на діоксин титану – на 36%. Станом на перший квартал 2018 року було оголошено про подальше підвищення цін.

Безперечно, ми розуміємо, що Вам доводиться майже героїчно утримувати свої позиції на ринку під жорстким натиском конкуренції. Як Ваш надійний партнер, ми гарантуємо, що будуть вжиті усі необхідні заходи для підвищення ефективності складних процесів виробництва та логістики, але навіть вони не здатні компенсувати зростання вартості наших продуктів. Через вищенаведені обставини ми змушені Вам повідомити, що

                 з 1-го березня 2018 року відбудеться підвищення цін на

                 +4,3% на весь асортимент нашої продукції

                 (оновлений прайс-лист буде надіслано Вам на початку наступного тижня)

В результаті підвищення цін, ми перекладаємо на Вас лише частину вищенаведеного значного підвищення вартості сировини, та при цьому будемо пильно спостерігати за подальшим розвитком ситуації на ринку, й не можемо виключати подальшої зміни цін протягом поточного року.

Нагадаю, що на відміну від своїх конкурентів, протягом усього минулого року SALAMANDER не здійснював жодних коригувань відпускних цін в Україні, зробивши, таким чином, подарунок усім своїм українським партнерам та кінцевим споживачам з нагоди власного 100-річного ювілею.

Сподіваємось, що як наш активний бізнес-партнер, Ви з розумінням поставитесь до того факту, що такий крок з нашого боку є життєво необхідним, й що ми разом успішно подолаємо цей етап розвитку ринку.

Взаємне партнерство й плідна співпраця й надалі лежатимуть в основі нашого спільного успіху!Возврат к списку

© Вікно Центр 2016г. Киев, ул. Ялтинская, 10/14
г. Львов, ул. Стрийская, 85а
г. Днепр, ул. Д.Галицкого, 2а

Электронная почта: info@viknocenter.com.ua
Телефон:
+38 (044) 503-08-30
+38 (067) 443-23-49
Внедрено
Яндекс.Метрика
VSRT3S1_VILKA