SALAMANDER оголошує про зростання цін з 1 квітня

6 Марта 2019 года
SALAMANDER оголошує про зростання цін з 1 квітня

Стійка сприятлива кон’юнктура будівельної галузі в Європі призводить, нажаль, до значного зростання видатків в усіх частинах ланцюга створення додаткової вартості, що безпосередньо впливає на собівартість ПВХ-профілю.

Паралельно з дефіцитом життєво необхідної сировини та пов’язаним із цим довготривалим високим рівнем цін, особливо на рециклят, а також на складники ПВХ-С, ми до того ж наражаємося на суттєве зростання витрат, пов’язаних із логістикою та персоналом – виразне зростання заробітних плат як в національному, так і в інтернаціональному вимірах сприяють вищезазначеному невтішному розвитку ситуації.

Не в останню чергу, відчуваємо ми й чітке зростання витрат на енергію та пакувальні матеріали порівняно із минулим роком.

Як Ваш надійний Партнер, можемо Вас запевнити, що нами прийняті усі релевантні та можливі заходи задля зростання коефіцієнту корисної дії та нашої виробничої ефективності, проте навіть це не може компенсувати постійно зростаючі витрати в нашій структурі видатків.

Саме з цієї причини ми змушені Вас проінформувати про наступне:

за усіма поставками товару з 1-го квітня 2019 року
буде застосовано адаптацію цін у розмірі +1,8% на увесь асортимент.

Із вищенаведеним підвищенням ми перекладаємо на Вас лише частину значного зростання собівартості, у той же час продовжуючи дуже пильно спостерігати за розвитком ринкових цін, та зобов’язуємось вчасно інформувати Вас про можливі подальші заходи.

За окремими групами товарної продукції (комплектуючі, аксесуари), що продукуються нашими партнерами, необхідним є додаткове підвищення цін, про що ми проінформуємо Вас окремо.

Для того, щоб і надалі залишатись для Вас стратегічним, компетентним та надійним Партнером із виробництва та постачання інноваційних й високоякісних профільних систем з використанням першокласного ноу-хау, ці заходи є неодмінними.

Партнерство та високопродуктивна співпраця є відповіддю на питання: як разом триматися успішними в нашому чуттєвому до цін конкурентному середовищі!Возврат к списку

© Вікно Центр 2016г. Киев, ул. Ялтинская, 10/14
г. Львов, ул. Стрийская, 85а
г. Днепр, ул. Д.Галицкого, 2а

Электронная почта: info@viknocenter.com.ua
Телефон:
+38 (044) 503-08-30
+38 (067) 443-23-49
Внедрено
Яндекс.Метрика
VSRT3S1_VILKA